Čo sú parcelshopy | Balikovapreprava.sk

Čo sú parcelshopy?

Sieť našich ParcelShopov na Slovensku neustále rozširujeme. Pridajte sa k nám aj vy a pomôžte nám zlepšiť doručovanie na Slovensku. Vaša prevádzka tak môže získať vedľajší zdroj príjmov, nových zákazníkov, ako aj zaujímavú formu propagácie bez žiadnych zbytočných nákladov.

parcelshop

Ako si vyzdvihnúť zásielku cez DHL Parcelshop?

spôsob prepravy tovaru


Ako odoslať zásielku cez DHL Parcelshop?

spôsob prepravy tovaru

Prečo DHL Parcelshop?

Často kladené otázky

Čo je to ParcelShop?

DHL ParcelShop je rozširujúcou sa sieťou výdajných a podajných miest pre doručenie balíkov na Slovensku. Táto sieť je určená všetkým, ktorí sa nechcú viazať na určitý čas doručenia. DHL ParcelShop pritom môžete navštíviť kedykoľvek v rámci otváracích hodín, a to vrátane víkendov.

Čo robiť, ak mám záujem o doručenie zásielky do ParcelShopu?

V nákupnom košíku e-shopu si pre doručenie zvolíte prevádzku DHL ParcelShop. Pokiaľ vám túto variantu vami vybraný e-shop zatiaľ neponúka, navštívte stránky www.dhlparcel.sk, kde si po vložení čísla zásielky môžete zmeniť miesto doručenia do DHL ParcelShopu. Radi vám poradíme i na našom zákazníckom servise 18 345.

Dokedy si môžem zásielku v ParcelShope vyzdvihnúť?

Svoj balík si môžete vyzdvihnúť do 7dní od uloženia v DHL ParcelShope.

Sú ParcelShopy otvorené aj cez víkendy?

Všetky ParcelShopy majú stálu pracovnú dobu počas celého týždňa, pričom väčšina pobočiek má aj víkendovú prevádzku.

Čo všetko potrebujem na to, aby mi bol balík z ParcelShopu vydaný?

Balík vám vydáme po overení údajov z preukazu totožnosti zhodnými s údajmi na balíku.

Môžem v ParcelShope platiť aj platobnou kartou?

DHL ParcelShopy nie sú na rozdiel od vodičov vybavené platobnými terminálmi DHL, preto dobierku nie je možné uhradiť platobnou kartou.

Môžem si priamo v ParcelShope skontrolovať obsah zásielky?

Zákazník v ParcelShope môže skontrolovať obsah zásielky, ale až po podpise prevzatia zásielky, v prípade dobierky až po jej zaplatení. Ak je po otvorení zásielky jej obsah poškodený, ParcelShop – partner figuruje ako svedok a reklamáciu následne rieši DHL Parcel.

Dajú sa cez ParcelShop zásielky aj odosielať?

Áno, DHL ParcelShop je tiež miesto, kde môžete svoj balík aj podať. DHL ParcelShop teda môže využiť k odoslaniu svojho balíka ktokoľvek, nezávisle na tom, či máte s nami uzavretú zmluvu. Zvoliť si môžete z dvoch ponúkaných produktov: DHL Parcel For You Slovensko a DHL Parcel For You International.

Aké zásielky môže ParcelShop preberať?

V ParcelShopoch je možné preberať iba tie zásielky, ktorých najdlhšia strana neprekračuje 1 m, súčet obvodu zásielky a jej dĺžky nie je väčší ako 3 m, hmotnosť zásielky vrátane obalu neprekračuje 30 kg a hodnota jednej zásielky nie je vyššia ako 2500 eur bez DPH. Zásielka musí byť zároveň zabalená do pravidelného tvaru (tvaru balíka) a obal musí byť neporušený a uzatvorený minimálne lepiacou páskou.

Ako ponúknuť službu doručenia do ParcelShopu vo vlastnom e-shope?

Jednoducho vložíte text s ponukou doručenia do DHL ParcelShopu a odkaz na naše webové stránky, kde si príjemca pohodlne vyberie požadované miesto doručenia. Podrobný návod pre váš web sme pripravili na našich stránkach www.dhlparcel.sk. Možnosť presmerovať zásielku do ParcelShopu má takisto príjemca prostredníctvom zákazníckeho servisu DHL Parcel Slovensko na tel. č. 18 345.

Kalkulačka cien DHL ParcelCena dopravy: 0,00 € (0,00 € bez DPH)

Staňte sa naším partnerom

Sieť našich ParcelShopov neustále rozširujeme o nové prevádzky. Pridajte sa k nám aj vy a pomôžte nám zlepšiť doručovanie na Slovensku. Získate tak nielen zaujímavú formu propagácie či vedľajší zdroj príjmov, ale aj niekoľko ďalších výhod.

viac na parcelshopy.sk

Máte záujem stať sa DHL ParcelShopom? Napíšte nám!

OZVEME SA VÁM DO 48 HODÍN.